Vzácný kámen - Prasiolit


Cena
1,14 €

Výrobce

Skladem
ks

Prasiolit je zeleně zbarvená odrůda přírodního křemene.

Prasiolit - zelený ametyst - má stejné účinky a vlastnosti jako ametyst: je to mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny. Zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímání nových myšlenek, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě závislostí.

Prasiolit zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Tyto kameny jsou leštěné a příjemné na dotyk. Mohou být použity k léčení krystaly nebo prostě jako dekorace. Populární teorie říká, že vzácné kameny vibrují vlastní energii. Umístěním kamene do aury člověka lze změnit vibraci aury.

Velikost kamene: přibližně 20 - 30 mm

Cena/1 kus