Přírodní vonné cihličky - Divoký západ


Cena
14,21 €

Výrobce

Skladem
ks

Vstupte do magického světa s našimi přírodními vonnými cihličkami, které přinášejí mystickou esenci divokého západu přímo do Vašeho prostoru. Každá cihlička je pečlivě vytvořena spojením autentického himalájského kadidla a vybraných přírodních esencí, aby vytvořila atmosféru naplněnou pozitivní energií.

Tato exkluzivní směs přináší do Vašeho domova nejen vonný zážitek, ale také podporuje klid. Zapalte cihličku a dejte se unášet vlnou uklidňujícího kadidlového aroma, které napomáhá meditaci a zlepšuje atmosféru pro ezoterické praktiky.

Naše přírodní vonné cihličky jsou pečlivě balancovány a ručně vyráběny s ohledem na životní prostředí. Každé balení je navrženo tak, aby vyvolalo pocit luxusu a tajemství, což z našich cihliček představuje skvostný dárek pro milovníky ezoteriky.

Otevřete bránu do světa duševního uklidnění s našimi vonnými cihličkami a dopřejte si každodenní dávku harmonie a spirituality. Objednejte si je nyní a propojte se s magií ve svém vlastním domově.

Se 7 vůněmi v každé sadě najdete 10 kostek každé vůně, celkem působivých 70 pryskyřičných kostek. Součástí je jeden terakotový držák, což z něj činí kompletní balíček pro každého, kdo hledá rozmanitost.

Parametry
Velikost balení 15 x 2 x 16,5 cm