Esenciální olej - Šalvěj muškátová


Cena
8,95 €

Výrobce

Není skladem Sledovat dostupnost

Esenciální olej Šalvěj muškátová má úžasnou svěží vůni, má sedativní účinky, působí jako vynikající nervové tonikum a u některých jedinců může vyvolat pocity mírné euforie. Římané považují šalvěj muškátovou za posvátnou bylinu a olej z ní je nejžádanějším léčivým esenciálním olejem v celé aromaterapii. Má schopnost Vás uklidnit v napjatých stavech a v případě únavy vyvolat euforické stavy znovuobnovené energie.


Použití:
Inhalace

přímá inhalace, difuzér, olejový odpařovač

Šalvěj muškátová může být prospěšná při nervových poruchách. Olej pomáhá obnovit sebevědomí a odvahu, pomáhá při úlevě od postnatální deprese a při zotavovaní se z chorob a zranění.

Tělo

masáže, obklady, koupel, péče o pleť

Esenciální olej z šalvěje muškátové se často vyskytuje v kosmetice určené pro pokožku a vlasy; reguluje vylučování mazu a podporuje růst vlasů.

Masáž může být užitečná v případech sexuální dysfunkce, frigidity a impotence.

Olej ze šalvěje muškátové je vynikající tonikum pro celkovou pohodu člověka a je ideální na pravidelné používání v koupelích anebo parfémech.

Při menopauzálních návalech horkosti Vám může pomoci koupel s několika kapkami oleje v chladné vodě.Latinský název: Salvia Sclarea

Původ: Rusko

Metoda extrakce: Destilace párou

10 ml