Novinka TOP
Cena
5,90 €

Výrobce

Skladem
ks

Palo Santo, očišťující svaté dřevo.

Každý zná Palo Santo. Možná ne podle jména, ale aspoň pro jeho vůni která se často využívá ve Finských saunách, domácích vůních nebo masážních olejích. Tato vůně pochází ze dřeva Palo Santo, které roste v Jižní Americe. Je to speciální typ dřeva, jehož dým očišťuje prostředí. Jeho vůně je zemitá a přírodní, zároveň i mystická. To dělá ze dřeva Palo Santo populární produkt.

Co přesně je Palo Santo?

Palo Santo doslova znamená svaté dřevo, a také jako bílá šalvěj pochází z oblasti originálních obyvatel Jižní Ameriky - Indiánů. Před staletími toto dřevo používali při ceremoniích na očištění aury a na léčení od negativní energie. Lidé v Evropě si také kupují toto svaté dřevo pro očištění svých domovů nebo jenom pro svoji vůni v nejčistější podobě. Tato vůně může být popsaná jako teplá, dřevitá a lehká aroma se sladkým nádechem. V porovnání s bílou šalvějí, která se používá pro stejné účely Palo Santo nechává jen velmi jemný odér. Neumíme si představit nikoho, kdo by nebyl očarován touto přírodní a spirituální vůní.

Palo Santo z Peru a Ekvádoru

Dřevo Palo Santo má své kořeny v Peru a Ekvádoru. Sběr dřeva, které prodáváme je kontrolován místní vládou. Tyto stromy jsou velice vzácné a proto se nestínají. Dřevo je sbíráno jen z padlých stromů.

Jak používat:
Zapalte konec Palo Santo tyčinky a nechte ji krátce hořet. Po sfouknutí plamene umístěte tyčinku do stojanu a nechte ji pomalu doutnat. Užívejte si očistnou vůni a uklidňující atmosféru.

Balení obsahuje 3-4 dřívka

Parametry
Velikost balení 20 x 12 x 1 cm