Vykuřovadlo - Šalvěj bílá a Dračí krev

Akce -14%
9 bodů do věrnostního systému

Cena
189 Kč

Běžná cena
220 Kč

Ušetříte
14% (31 Kč)

Výrobce

Skladem
ks

Salvia Apiana také známá jako šamanská, je rozšířena mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanizmu.

Svazky jsou ze stříbrně-bílých listů rostliny Salvia Apiana, která roste na pobřeží Kalifornie. Je to posvátná bylina používaná šamany po celé staletí na očistné obřady. Tímto svazkem vyčistíte nejenom prostředí ve kterém žijete ale také mysl se všemi její myšlenkami. Bíla šalvěj má pronikavou ostrou vůni. Vědecký výzkum ukázal, že po spálení této byliny se rozpadlo 94% bakterií v místnosti. Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů. Spektrum použití dračí krve je velmi široké. Latex je sbírán za úsvitu, vytéká při poranění stromu.

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá tlít ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo misce z nehořlavého materiálu. Dým z kadidla můžete rukou nebo ventilátorem rozptýlit po místnosti. Po rituálu můžete tlející konec odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Délka svazku je 10cm.

Parametry
Velikost balení 10 cm

Alternativní produkty4