Vykuřovací svazek - Dračí krev

9 bodů do věrnostního systému

Cena
189 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Dračí krev

„Dračí krev“ se získává z palmy Calamus Draco nebo různých odrůd rostliny Dracaena. Tato červená pryskyřice se od starověku používá jako barvivo, léčivo a kadidlo. Předpokládá se, že přidání dračí krve do jakékoli jiné byliny zvyšuje její účinek. Dračí krev je spárována s bílou šalvějí, kterou domorodí Američané používají tisíce let k čištění negativní energie.

Šalvěj zmírňuje úzkost, příznaky deprese a hyperaktivity. Kouř z hoření šalvěje uklidňuje mysl, uvolňuje tělo a pozitivně ovlivňuje náladu. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Díky své intenzivní vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem pro prohloubení meditace nebo cvičení jógy. Šalvěj v kombinaci s Dračí krví vytváří silnou bylinkovou, kořeněnou, mírně sladkou vůni.

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá tlít ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo misce z nehořlavého materiálu. Dým z kadidla můžete rukou nebo ventilátorem rozptýlit po místnosti. Po rituálu můžete tlející konec odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Délka svazku je 10cm.