Vonné tyčinky - Čakrová sada

14 bodů do věrnostního systému

Cena
299 Kč

Skladem
ks

Indické vonné tyčinky Chakra - 7 čaker v dárkovém balení sedmi vůní.
Sada obsahuje 7 krabiček  s odlišnou vůní pro každou čakru:

Korunní čakra – pozitivně ovlivňuje čisté vědomí, duchovní jednotu, meditace, karmu. Fialová barva symbolizuje tvořivost, nové začátky a poznání.

Čakra Třetího oka – pozitivně ovlivňuje intuici, vnitřní vedení, vědomí a dává do rovnováhy naše vlastní „já“. Její barva je modrá - indigo, symbolizuje moudrost, otevřenost, srozumitelnost a pozitivní komunikaci.

Čakra hrdla – pozitivně ovlivňuje sebevyjádřování, komunikaci, nezávislost, plynulé myšlenky. Barva čakry Vishuddha je tyrkysová a symbolizuje rovnováhu, emoční stabilitu, harmonii a klid.

Čakra srdce – pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, soucit, oddanost, bezpodmínečnou lásku a blahobyt. Barva této čakry je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiální úspěch.

Čakra solar plexu – pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, osobní sílu, potlačuje strach, ovlivňuje názory. Její barva žlutá, symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost.

Sakrální čakra – pozitivně ovlivňuje základní emoce, vztahy, potěšení, radost a tvořivost. Její barva je oranžová, symbolizuje radost, přátelství, rodinnou pospolitost a fyzické potěšení.

Kořenová čakra – pozitivně ovlivňuje sexualitu, smyslnost a touhu, stabilitu a pocit bezpečí. Její barva je červená, symbolizuje energii, vášeň, sílu, odvahu a lásku.  

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Složení: Bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina a další.
Tradiční typ indických vonných tyčinek s bambusovou štěpinou. Indické tyčinky jsou vhodné k provonění větších prostor a vytvoření příjemné atmosféry.

Počet kusů v balení: 7 x 14 ks
Balení - uvedená cena je za: balení sedmi krabiček
Délka tyčinky: 20 cm
Země původu: Indie