Pryskyřičné pohárky - Dračí krev


Cena
99 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Vítejte ve světě mystiky a exotiky s naším unikátním produktem - Kadidlo s názvem "Dračí krev". Toto kadidlo není jen vonným prvkem, ale také magickým zážitkem, který přináší do Vašeho domova tajemství a sílu.

Kadidlo Dračí krev je směsí vzácných vonných pryskyřic a bylin, pečlivě vybraných pro svou schopnost vytvářet atmosféru plnou energie a mystiky. Jeho jedinečná vůně spojuje silnou a pikantní esenci s jemným dotekem sladkosti, což vytváří neodolatelnou vůni, která naplňuje prostor pozitivní energií.

Při zapalování kadidla se uvolňuje jemný oblak vonného kouře, který zahalí Váš prostor do atmosféry tajemna a exotiky. Dračí krev, přítomná v každém kousku kadidla, přináší sílu a odhodlání, čímž vytváří jedinečný rituál pro relaxaci a meditaci.

Elegantní balení pryskyřičných pohárků - Dračí krev dodává produktu exkluzivní vzhled a zároveň ho činí ideálním darem pro ty, kteří hledají spojení s magickým světem vůní. Přineste do svého domova tuto vzácnou esenci Dračí krve a dopřejte si každodenní rituál plný pozitivní energie a inspirace.

V každé krabičce naleznete šest pryskyřičných pohárků, z nichž každý je navržen tak, aby nabízel konzistentní a trvalý aromatický zážitek. Toto balení obsahuje také kovový a kamenný talíř, který dodává celému balení punc autentičnosti.

Parametry
Velikost balení 6 kusů/balení