Čakrové tablety do koupele - Harmonie a vnitřní záře

Novinka TOP
23 bodů do věrnostního systému

Cena
470 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Každá Čakrová tableta je vyrobena ze speciálně vybraných esenciálních olejů pro odblokování a harmonizaci všech životně důležitých energetických center těla. Ideální pro ty, kteří hledají  péči o sebe nebo jako jedinečný dárek pro blízké.

Korunní čakra (FIALOVÁ) naplněná směsí mátového esenciálního oleje: Tato výjimečná směs je speciálně navržena tak, aby posílila korunní čakru a podpořila duševní jasnost a harmonii. Díky síle mátového oleje může zlepšit kognitivní funkce, zvýšit bdělost a zlepšit soustředění, což jsou všechny klíčové prvky na cestě k seberealizaci. Tato revitalizační směs, která řeší běžné problémy spojené se zablokovanou korunní čakrou, jako jsou bolesti hlavy a nedostatek soustředění, má za cíl přinést rovnováhu a jasnost Vaší spiritualitě.

Čakra třetího oka (TMAVĚ MODRÁ) naplněná směsí levandulových esenciálních olejů. Při použití ve vaně může toto lahodné šumění vytvořit klidnou a klidnou atmosféru, která podporuje hluboký pocit vnitřního klidu. Když se mysl uvolní, otevře se vyšším úrovním vnímání a intuice, čímž se zvýší vaše duchovní vědomí. Zklidňující vlastnosti levandulového esenciálního oleje mohou také pomoci překonat problémy, jako jsou poruchy spánku a nerozhodnost, což jsou běžné příznaky zablokované čakry třetího oka.

Krční čakra (MODRÁ) se směsí eukalyptového a citrónového esenciálního oleje, který dělá zázraky. Předpokládá se, že eukalyptový olej podporuje upřímný projev a podporuje pocit otevřenosti při verbálních interakcích. Citronový olej na druhé straně podporuje duševní jasnost a zvyšuje sebedůvěru při vyjadřování se. Použití tablety krční čakry ve vaně může vytvořit osvěžující a povzbuzující zážitek, který umožní krční čakře vzkvétat a umožní Vám komunikovat s autentičností, asertivitou a grácií.

Srdeční čakra (ZELENÁ) s esenciálními oleji heřmánku a grapefruitu, které nabízejí příjemnou kombinaci pro výživu a rovnováhu centra lásky, soucitu a emocionální pohody. Použitím této šumivé tablety ve vaně můžete vytvořit harmonické prostředí pro rozkvět Vaší srdeční čakry. Kombinace esenciálních olejů heřmánku a grapefruitu podporuje sebelásku, empatii a zdravější spojení s ostatními, podporuje vyvážený a soucitný srdeční prostor.

Solar Plexus - Čakra (ŽLUTÁ) s esenciálním olejem Yang Ylang, který má pozoruhodnou schopnost podporovat vnitřní harmonii a snižovat pocity stresu a úzkosti. Zklidněním nervového systému pomáhá uvolňovat napětí a umožňuje volný tok energie plexové čakry. Použitím této šumivé tablety ve vaně můžete zlepšit pohodu čakry plexu. Přijměte pocit osobní síly a emocionální stability, když najdete hlubší spojení se svým vnitřním já a s jistotou překonejte životní výzvy.

Sakrální Čakra (ORANŽOVÁ) obsahující dynamické duo esenciálních olejů sladkého pomeranče a skořice. Tato jedinečná tableta vydává jasnou a povznášející vůni, která stimuluje pocity pozitivity. Pomáhá uvolnit Váš tvůrčí potenciál a inspiruje Vás k prozkoumání nových nápadů a uměleckých snah s nadšením. Přidáním této šumivé tablety do koupele můžete načerpat svoji vnitřní studnu inspirace a vydat se na cestu sebeobjevování a uměleckého naplnění. Nechte svého tvůrčího ducha probudit a naplňte svůj život novým pocitem vášně.

Kořenová čakra (ČERVENÁ) s bergamotovým a mátovým esenciálním olejem. Podporuje pocit stability a bezpečí a umožňuje kořenové čakře ukotvit se hluboko do zemské energie. Společně tato synergická směs podporuje vitalitu kořenové čakry a poskytuje stabilní a bezpečnou základnu, ze které můžete čelit životním výzvám s odolností a odhodláním. Přidáním této šumivé tablety do koupele můžete posílit svoji kořenovou čakru a zažít nově objevený pocit vnitřní síly a síly.

Složení:
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Butyrospermum Parkii Butter, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Cintrus Sinensis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Anthemis Nobilis Oil, Cinnamonum Zeylanicum Leaf Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Limonene, Linalool, Geraniol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol. (+/- CI 42090, CI 19140, CI 15985, CI 18050, CI 45430)

Parametry
Velikost 16 x 7,3 x 7,3 cm

Alternativní produkty2